Kolumna pełnopasmowa LDM GD3-1012PRO – trójdrożna 1000W RMS

Jedna z najnowszych kolumn firmy LDM, model GD3-1012 PRO to trójdrożna, pełnopasmowa kolumna oparta na głośnikach 2×12″ + głośnik średnio tonowy 8″ + głośnik wysokotonowy1″.

Sprzęt ten charakteryzuje najwyższa jakość użytych podzespołów i bardzo dobre wykończenie. Cechują ją też rzeczywiście niewielkie gabaryty ( jest niezwykle lekka – jak na tak dużą moc 1000 W RMS). Jej najważniejsza zaleta to lekkość przetwarzania szerokiego pasma: od niskiego i silnego basu przez jasny, czysty środek, aż po miłą dla ucha, choć dynamiczną górę.

Kolumna LDM gd3_1012proWszystko to w naprawdę odpowiednio dobranych proporcjach i (dzięki unikalnemu rozmieszczeniu głośników) świetnej charakterystyce kierunkowości i fazowości. Impedancja kolumny wynosi 4 Ohm co zapewnia sporą dostępność wzmacniaczy o idealnych parametrach (i cenie).

Z uwagi na powyższe zalety kolumny model GD3-1012 PRO doskonale radzą sobie zarówno w nie skomplikowanych, mobilnych konfiguracjach bez używania subwooferów, jak i również jako wysokiej klasy satelity w bardziej złożonych systemach nagłośnieniowych.

Dodaj komentarz

Or

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*