Kolumny LDM

Polska Firma LDM Electronic została założona w 1981 roku. Aktualnie jest cenionym producentem profesjonalnego sprzętu do nagłaśniania, powermikserów, kolumn głośnikowych, a także takich akcesoriów jak bezprzewodowe zestawy konferencyjne.

Wykonują również urządzenia przeznaczone do profesjonalnego nagłaśniania różnego rodzaju imprez. W swojej ofercie mają pełną gamę produktów do nagłaśniania. Począwszy od nie wielkich, lekkich i bezprzewodowych systemów nagłośnieniowych z zasilaniem bateryjnym, aż do bardzo skomplikowanych systemów estradowych wyposażonych w trójdrożne kolumny głośnikowe oraz nowoczesne miksery z efektami cyfrowymi.

kolumny LDM gvp15proWiększość produktów firmy LDM przeznaczona jest do użytku na scenach. Urządzenia od LDM są na bieżąco dopracowywane, w oparciu o opinie klientów. Sprzęt jest nadal udoskonalany tak aby zawsze sprostać nawet najbardziej wybrednym użytkownikom. Do produkcji sprzętu używane są komponenty najlepszych firm muzycznych z całego świata.

Oferowane przez LDM Kolumny pasywne montowane mają głośniki firmy CELESTION (seria STAGE BLACK i ProLine) oraz B&C (seria STAGE SILVER). Głośniki powyższej firmy charakteryzują się bardzo dużą skutecznością i znakomitym brzmieniem. Kolumny LDM są oferowane w wersji lakierowanej lub w okleinie z koca (seria ProLine). LDM oferuje kolumny estradowe szerokopasmowe, subbasy, subwofery, nadstawki na subbasy, satelity oraz pełne zestawy nagłośnieniowe zarówno pasywne jak i aktywne.

Odwiedź autoryzowany salon sprzedaży LDM Electronics i sprawdź ich ofertę. Autoryzowany dealer i serwis kolumn firmy LDM na pewno dostosuje ofertę do Twoich potrzeb. Przez internet na ich stronie ldm.com.pl znajdziesz spis na którym dowiesz się gdzie jest najbliższy serwis lub autoryzowany sklep LDM online.

Dodaj komentarz

Or

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*