Koncerty, rockowe imprezy w Szczecinie – kluby i puby muzyczne

Nasza agencja artystyczna zajmuje się także organizacją koncertów dla zespołów lub wykonawców muzycznych, którzy planują zagrać koncert na żywo w Szczecinie. Współpracujemy ze wszystkimi Szczecińskimi klubami, pubami oraz lokalami w których można dać koncert  zarówno kameralny jak i zorganizować dużą imprezę.

koncerty w szczeciniePomagamy w zorganizowaniu koncertu zarówno dla znanych i lubianych wykonawców, zespołów rockowych jak i dla początkujących i młodych zespołów grających muzykę na żywo.

Jeśli szukasz miejsca w Szczecinie gdzie można zaprezentować swoją twórczość to skontaktuj się z nami. Zapewniamy pełne nagłośnienie koncertów na miejscu w każdym z lokali w którym grane są koncerty. Szczecin to miasto w którym warto zagrać koncert ponieważ jest tutaj wiele ciekawych miejsc w których można się zaprezentować mniejszej lub szerszej publiczności.  Posiadamy spis, listę miejsc do grania koncertów w Szczecinie.

Zobacz też co organizujemy – Festiwal młodych talentów – Szczecin

Jedno przemyślenie nt. „Koncerty, rockowe imprezy w Szczecinie – kluby i puby muzyczne

  1. Witam, młody zespół własnie The Stubborn poszukuję miejsc do zagrania koncertu mieli już parę okazji do grania na żywo i poszło bardzo dobrze tak wiec poszukujemy nowych miejsc aby pokazać się całemu miastu mamy nadzieje ze sie cos da z tym zrobic ?

Dodaj komentarz

Or

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*