Kontakt

5 przemyśleń nt. „Kontakt

 1. Witamy,
  Nasz Zespół powstał 6 marca 2010 w starej stodole koło domu jednego z gitarzystów w Bolęcinie. Grupa ma na swoim koncie dziesiątki koncertów, kilkadziesiąt kompozycji i nadal intensywnie pracuje nad nowym materiałem. W muzyce TAJNEJ LISTY usłyszeć można wpływy Lynyrd Skynyrd, Allman Brother’s Band, Rush, Alan Person Project, Dżemu czy TSA, a perkusyjną nutę podkreślają wpływy takich grup jak Iron Maiden czy Metallica.
  Nagraliśmy do tej pory 5 autorskich kawałków. Do jednego z nich zaprzyjaźniona z zespołem Telwizja Chrzanowska nakręciła klip: https://www.youtube.com/watch?v=-cHUa-TFkpA
  Cztery pozostałe czekają na obróbkę, której realizacji spodziewamy się za kilka dni. Jeśli była by możliwość chcielibyśmy podjąć z państwem współprace.
  Czekamy na odpowiedzi.
  Pozdrawiamy !
  zespół Tajna Lista

 2. Dzień dobry, czy jest możliwość wypożyczenia u państwa sprzętu muzycznego na 70 – lecie szkoły. Potrzebujemy mikrofony do recytacji i śpiewu solowego, mikrofon dla chóru, dobre nagłośnienie. Uroczystość odbędzie się 13.10 o godz. 10 w sali gimnastycznej szkoły podstawowej nr 56 w Szczecinie.Jaki jest ewentualny koszt takiego wynajmu. Będę wdzięczna za odpowiedź,

 3. Witajcie,

  Zespół Vitamins z Rybnika (Śląsk) zgłasza gotowość do działania .

  Jesteśmy doświadczonymi muzykami – na rodzimej scenie muzycznej działamy od kilkunastu lat (różne składy zespołów, szeroki przekrój gatunków muzycznych).
  Gwarantujemy ambitne i profesjonalne podejście do tematu oraz dyspozycyjność.
  Oferujemy Wam to, co mamy najcenniejsze – naszą muzykę, nasze poświęcenie oraz gotowość do ciężkiej pracy, która nie jest nam obca. W zamian prosimy o wsparcie w tej trudnej drodze do osiągnięcia marzeń.

  W telegraficznym skrócie o zespole:
  VITAMINS to nic innego jak tylko solidna porcja rock’n’rollowych witamin – wysokoenergetycznych i jak się okazuje niezbędnych do właściwego funkcjonowania. To zdrowa dawka rockowych dźwięków, które z przyjemnością wchłonąć może każdy organizm spragniony nie tylko przyswajalnych melodii, ale też iście rockowego pazura. Początki Vitamins sięgają 2004 roku. W pierwszej połowie 2007 roku kapela zarejestrowała debiutanckiego singla “Chciej”, gdzie obok tytułowego numeru znalazł się również utwór “Dać i nie przyznawać się”. W marcu 2008 r. powstał pierwszy teledysk Vitamins – „Chciej”. O Vitamins pisały również takie magazyny muzyczne jak Teraz Rock i Metal Hammer. Po kilku przetasowaniach personalnych skład ostatecznie się ustabilizował i obecnie pracuje nad nowym materiałem.

Dodaj komentarz

Or

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*