Najlepsza agencja dla artystów, muzyków i zespołów rockowych w Szczecinie

Przy organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń muzycznych, samodzielne działanie jest nieskuteczne, a wręcz niewskazane, gdyż są to przedsięwzięcia wymagające ogromnego nakładu pracy, co może przerosnąć każdego, kto nigdy się tym nie zajmował, a chciałby to zrobić w pojedynkę. Jesteśmy agencją artystyczną, która zajmuje się impresariatem, kompleksową organizacją i produkcją wydarzeń artystycznych, muzycznych i kulturalnych.

agencja koncertowaZ branżą muzyczną i rozrywkową jesteśmy związani od wielu lat, cechuje nas znajomość tematu, a także bogate doświadczenie i kontakty z odpowiednimi instytucjami i osobami, dzięki którym jesteśmy zorganizować wydarzenie na wysokim poziomie. Dysponujemy również bogatym zapleczem technicznym, nowoczesnym sprzętem wysokiej klasy, a także wykwalifikowanymi fachowcami w swojej dziedzinie, co czyni nas konkurencyjnymi na rynku. Organizujemy nie tylko koncerty znanych artystów, ale także mniejsze imprezy (także plenerowe) dla firm, dla dorosłych i dla dzieci, festyny, pikniki oraz przedstawienia teatralne.

Zapewniamy kompleksową obsługę – od spraw organizacyjnych i logistycznych, poprzez zapewnienie miejsca wydarzenia, instalację sceny, sprzętu nagłośnieniowego, oświetlenia, aż po dystrybucję biletów i zakrojoną na szeroką skalę promocję wydarzenia za pośrednictwem mediów tradycyjnych i elektronicznych. Oferujemy korzystne warunki współpracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, nawiązania współpracy z naszą firmą i dołączenia do grona zadowolonych klientów. Polecamy nasze usługi!

3 przemyślenia nt. „Najlepsza agencja dla artystów, muzyków i zespołów rockowych w Szczecinie

  1. czesc!
    Mam 17 lat i gram w dwoch zespolach. Coprawda nie mam duzego stazu (ok 10 miesiecy) ale szybko sie ucze. Razem z jednym zespolem szukamy teraz wlasnie jakiegos koncertu, bo samemu to tak srednio zalatwic mozna z takim stazem ; / Ale zapewniam ze ciezko pracujemy aby brzmiec profesjonalnie!! prosze o kontakt !!

  2. A jak sprawa wyglada z jazzem ? Jestem muzykiem sesyjnym, ale mam rowniez swoj zespol i z checia bysmy wprowadzili troche jazzu w szersze kregi 😉 cudowna muza, ale mocno zapomniana… dlatego prosze o kontakt jesli i taka dzialka sie zajmujecie, pozdrawiam, Miro

  3. Super sprawa 😛 A oprawiacie rowniez urodziny ? Moj synek niedlugo bedzie miec 10 lat i myslimy z mezem nad czyms specjalnym 🙂 Chcielibysmy jakis zespol rockowy na zywo, tylko nie wiemy jak to wyglada z kosztami… bardzo prosze o przeslanie oferty, jesli cena bedzie odpowiednia napewno skorzystamy!!

Dodaj komentarz

Or

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*