Nauka gry na gitarze akustycznej, klasycznej, elektrycznej w Szczecinie

W naszej szkole dla początkujących muzyków można zapisać się na lekcje gry na instrumentach gitarowych. Nasi instruktorzy to zawodowi muzycy, którzy na co dzień z powodzeniem grają w różnych projektach muzycznych. Prowadzimy zajęcia gitarowe zarówno dla początkujących gitarzystów nie tylko rockowych jak i dla bardziej zaawansowanych instrumentalistów chcących poszerzać swoje umiejętności grania na gitarze.

Zadzwoń i umów się na lekcje tel. 601 76 73 40

warsztaty gitaroweZapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe. Zapisy na lekcje gry na gitarze klasycznej, akustycznej lub elektrycznej na dzieci, młodzieży i dorosłych prowadzimy na bieżąco poprzez nasz formularz kontaktowy. Nauka grania na gitarach obejmuje podstawy gry, naukę akordów , grania całych utworów oraz tworzenia fajnych i melodyjnych solówek gitarowych. Zapraszamy do kontaktu z nami. Zapisz się na kurs gitarowy dla dziewczyn, chłopców bez względu na wiek. Warsztaty gitarowe po prostu dla wszystkich. Każdy może uczyć się grać na gitarze.

4 przemyślenia nt. „Nauka gry na gitarze akustycznej, klasycznej, elektrycznej w Szczecinie

  1. Mam 16 lat i od roku gram na gitarze elektrycznej. Jestem samoukiem i nie bardzo umiem nauczyć się grania fajnych solówek. Szukam kogoś kto nie dość, że wie jak się gra melodyjne solówki, ale także umie yczyć początkującego gitarzystę. Chcę się nauczyć grania fajnych i melodyjnych solówek na gipsonie i najlepiej niech to będzie jakiś prywatny kurs lub indywidualne lekcje techniki gitarowej zarówno dla gitarzystów solowych jak i rytmicznych tych co chcą poprawnie grać rockowe riffy. Może wy się zajmujecie czymś takim, a jesli nie to proszę o jakiś polecany kontakt do osoby, która udziela prywatnych lekcji.

  2. Mam swój zespół rockowy i gramy sporo ballad, takich ładnych z melodjami. Potrzebuję znaleźć nauczyciela, który szybko nauczy mnie grać partie solowe do ballad. Nie chodzi mi o szybkie granie szybkich solówek i żadne tam wymiatanie tylko chcę grać długie gitarowe melodje z podciągnięciami. Ja znam tam jakieś skale , ale chcę się nauczyć ładnie i czysto podciągać żeby nigdy nie fałszować. Chcę ukłądać super solówki i fajnie grać. Oczywiście też chcę się nauczyć improwizować bo improwizacje to coś co przyda się na koncerty i tworzenie nowych piosenek, kompozycji.

  3. Kto wie gdzie w Szczecinie lub w województwie zachodniopomorskim jest dobra i tania szkółka gitarowa, w której uczą grać zarówno na gitarze elektrycznej jak i klasycznej oraz akustycznej. Interesuje mnie szkolenie technik i sposobów grania, a najlepiej żeby był to jakiś instruktor zawodowy, któy na codzień gra w jakimś znanym zespole nie koniecznie rockowym.

  4. witam chciałbym się spytać ile wynosi koszt tej nauki i kiedy by przypadały dla 14-15 latka. prosze o odpowiedź.
    Dziękuje

Dodaj komentarz

Or

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*