Nauka śpiewania – lekcje wokalu w Szczecinie

Nasz oferta obejmuje także lekcje muzyki dla wszystkich chętnych pogłębiać swoje umiejętności wokalne. Dyplomowani nauczyciele śpiewu są do Państwa dyspozycji i służą radami oraz pomocą dla każdego kto śpiewa i chcę podnieść swoje umiejętności oraz dla tych, którzy chcą nauczyć się śpiewać i jeszcze nigdy nie pobierali takich nauk.

Zadzwoń i umów się na lekcje – tel. 609 301 160 (prosimy dzwonić tylko w sprawie lekcji wokalnych)

lekcje śpiewuZapraszamy na lekcje śpiewu i warsztaty wokalne wszystkich, bez względu na wiek. Nigdy nie jest za późno żeby zacząć uczyć się profesjonalnie śpiewać pod okiem zawodowego nauczyciela śpiewu. Nasza szkoła wokalna otwarta jest dla każdego kto chce się uczyć śpiewać. Pracujemy zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i osobami dorosłymi. Nauka wokalu jest nie tylko dla dzieci, młodzieży, ale także oczywiście dla dorosłych.

Sprawdź też naszą ofertę dla chcących uczyć się grać na gitarze – Warsztaty gitarowe w Szczecinie

Zobacz też jak nasi instruktorzy uczą dobrze grać na pianinie i instrumentach klawiszowych – Lekcje gry na pianinie w Szczecinie

Oferujemy także lekcje dla chcących uczyć się grać na instrumentach perkusyjnych – Lekcje gry na perkusji

Prowadzimy zajęcia z dykcji, emisji głosu oraz prawidłowego oddychania przeponą podczas śpiewania. Przyjdź do nas, a szybko przekonasz się jakie postępy można zrobić, gdy nad Twoją nauką śpiewu czuwa zawodowy nauczyciel od poprawnej emisji głosu.

3 przemyślenia nt. „Nauka śpiewania – lekcje wokalu w Szczecinie

  1. Witam, chciałabym dowiedzieć się jaki jest cennik za 1 lekcję śpiewu oraz miesięcznie.
    Pozdrawiam

  2. Ceny są różne, zalezy od miejsca. W szkole muzycznej ARTYZ w Szczecinie za miesiąc 270 zł ale córka postęp w czasie pół roku nauki tam zrobiła ogromny że warto było

Dodaj komentarz

Or

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*