Zespoły grające na imprezach firmowych i plenerowych w Szczecinie

Każde wydarzenie – niezależnie czy jest to zjazd rodzinny, firmowa impreza integracyjna w lokalu czy w plenerze, spotkanie o charakterze biznesowym, konferencja, sympozjum, czy inny event – składa się z części oficjalnej, zwykle wyreżyserowanej od początku do końca i określanej mianem dość sztywnej, a także z części nieoficjalnej, inaczej mówiąc, artystycznej. W zależności od charakteru wydarzenia, jego część nieoficjalna może przybrać różną postać. Czasem będzie to typowy szwedzki stół – kawa, herbata, kanapki, ciastka, czyli niezbyt długa impreza odbywająca się “na stojąco”, która trwa zwykle nie więcej niż godzinę lub dwie i uczestniczy w nich niewielka liczba gości.Zdarzają się również sytuacje, gdy w wydarzeniu bierze udział więcej osób, a jego druga część przybiera bardziej rozrywkowy charakter – jest to bankiet połączony z programem artystycznym, stoły uginają się od ilości jedzenia, a napoje wyskokowe leją się strumieniami.

zespół na imprezęW zależności od potrzeb i wymagań klienta, jesteśmy w stanie zapewnić organizację takiego wydarzenia na najwyższym poziomie. Nasi prezenterzy muzyczni polecają najróżniejsze gatunki muzyczne –  od disco polo, poprzez pop, aż po ciężki rock. Nasz profesjonalny wodzirej zaprosi do wspólnej zabawy nawet tych najbardziej opornych, którzy zamiast bawić się, wolą podpierać ściany i siedzieć w kącie. Dysponujemy bogatym doświadczeniem pod względem organizacji i obsługi różnego rodzaju imprez, a także profesjonalną ekipą, która dostarczy wszystkim uczestnikom wydarzenia ciekawych wrażeń.

Organizujemy także występy zespołów grających muzykę na żywo. Mogą to być artyści grający własne utwory i kompozycje oraz tak zwane covery innych wykonawców. Nasze zespoły znakomicie nadają się na imprezy firmowe, festyny plenerowe czy popularne ostatnio eventy biznesowe. Gramy praktycznie na każdego rodzaju imprezie.

3 przemyślenia nt. „Zespoły grające na imprezach firmowych i plenerowych w Szczecinie

  1. A sluby tez oprawiacie ? Wspolnie z mezem planujemy slub w przyszlym roku i chcemy ten niezwykly dzien udekorowac specjalnym zespolem ktory zagra ‘nasze’ piosenki 🙂 Czekam na odp

  2. No i to jest konkret! Zostane chyba pierwszym oficjalnym fanem Waszej stronki heheh Ale od dawna brakowalo czegos zgranego w naszym pieknym miescisku : ) Wspieram w 100%!

  3. A jaki macie wachlarz gatunkowo ? Czy Dj tez beda? I jakie sa koszta za Dj na calonocna impreze ? pozdrawiam Cziki

Dodaj komentarz

Or

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*